Paintball | Azymut na Postrzeleni.pl | Partyzanci

www.postrzeleni.pl | Paintball w kotlinie kłodzkiej | Imprezy integracyjne

Azymut | kontakt telefoniczny: 782-00-32-55, 607-34-52-72

Azymut | e-mail: kontakt@postrzeleni.pl

Azymut | Imprezy integracyjen: fabuła, strzelnica, poligon, szybka piłka

Partyzanci

Partyzanci

 

W lesie ukrywa się spory oddział partyzantów. Po nieudanej bitwie, rozproszeni i zdziesiątkowani czekają na dogodny moment aby zaatakować ostatni punkt oporu wroga.

Przeciwnicy również zdziesiątkowani, obsadzili małymi oddziałami warowne wzgórze z którego nie ma juz odwrotu. Otoczeni przez ukrytych partyzantów muszą się bronić do ostatniej krwi...

 

TAKTYKA :

 

Partyzanci wychodzą z pozycji ukrycia. Zajmują pozycje w lesie oraz w terenie mocno zakrzaczonym. Powoli okrążają wroga nadal pozostając dla niego niewidocznym.

Na umówiony znak wychodzą z ukrycia aby szturmować wzgórze.

 

Obrońcy "twierdzy" maja do dyspozycji duży teren na wzgórzu z którego mają dobrą widoczność na pobliski las. Wzgórze warowne składa się z wielu bunkrów, zasiek i innych dogodnych miejsc do schowania się.

Obrońcy bronią flagi zatkniętej na szczycie wzgórza.

Rozgrywka kończy się w momencie przejęcia flagi przez partyzantów lub w momencie likwidacji całkowitej wrogów.

 

AKCESORIA I PRZESZKODY :

 

Obrońcy chronieni są dodatkowo polami minowymi. Są to specjalnie przygotowane paliki z linkami wyznaczające pozycje min. Partyzanci nie mogą przez pola minowe przechodzić bez uprzedniego rozminowania miejsca.

Rozminowanie polega na podpaleniu petardy hukowej przywiązanej do palików. Wybuch świadczy o rozbrojeniu miny, Palik można wyciągnąć a w linii min robi sie przejście przez które można juz bezkarnie przechodzić.

 

 

ŻYCIA :

Każdy gracz trafiony w głowę bądź korpus jest martwy i musi wrócić do strefy reinkarnacji gdzie co 5 minut dawany jest sygnał "zmartwychwstania". Po takim sygnale wraca na pole bitwy.